VENNEKER – pełen profesjonalizm i kompetencje wynikają z doświadczenia.

Historia firmy Viehhandel Venneker sięga 1969 roku. Wtedy to, dysponując jedną naczepą Josef Venneker zdecydował się wraz z żoną poszerzyć swoją działalność o sprzedaż i transport zwierząt. Od tego czasu firma Viehhandel Venneker nieustannie się rozrastała zachowując do dnia dzisiejszego rodzinny charakter dzięki właścicielowi firmy – Albertowi Venneker oraz dyrektorowi naczelnemu Heinzowi Venneker.

Na dzień dzisiejszy firmy skupione wokół Rodziny Venneker tworzą VENNEKER Gruppe, która obsługuje działalność w zakresie:

1. handlu żywymi zwierzętami, w tym przede wszystkim warchlakami, świniami rzeźnymi czy bydłem,

2. logistyki i transportu żywych zwierząt przy zachowaniu maksymalnego poziomu ich dobrostanu,

3. handlu nawozem naturalnym (obornik, gnojowica) oraz doradztwie w jego wykorzystaniu do poprawienia wydajności upraw.

Specjalizacja w sprowadzaniu prosiąt i warchlaków z Danii, Niemiec, Niderlandów i Węgier, a także w skupie i sprzedaży tuczników do ubojni.

Główny obszar działalności VENNEKER Polska Sp. z o.o. skupia się na sprowadzaniu najlepszej w świecie genetyki duńskiej prosiąt i warchlaków, a także skupie tuczników od polskich hodowców, a następnie sprzedaży ich do ubojni na terenie Polski lub poza granice kraju. Zarówno w obszarze handlu prosiętami i warchlakami, a także przy skupie tuczników działamy kompleksowo, zapewniając profesjonalny i sprawdzony transport zwierząt, a następnie sprawną realizację rozliczeń.

Zapraszamy także do współpracy w zakresie obrotu bydłem, nawozami czy płodami rolnymi (paszowymi i konsumpcyjnymi).

import trzody chlewnej, import warchlaków