Skup i sprzedaż trzody chlewnej

W zakresie dystrybucji żywca wieprzowego nadzorujemy i koordynujemy skup, transport oraz sprzedaż Państwa tuczników. Korzystne warunki cenowe, a także szybkie rozliczenia ubojowe oraz sprawne płatności należą do jednych z wielu zalet, które możemy Państwu zaoferować w ramach skupu trzody chlewnej.

Nasi przedstawiciele handlowi są aktywni na terenie całego kraju.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentną osobę kontaktową koordynującą wspólnie z logistykiem cały proces sprzedaży, transportu, a następnie rozliczenia poubojowego trzody chlewnej.

Nasza Spółka współpracuje z wieloma ubojniami w celu wynegocjowania najkorzystniejszych dla Państwa cenowo warunków. Prowadzimy skup i sprzedaż tuczników ze stref wyznaczonych w związku z epizootią ASF w kraju: białej, żółtej i czerwonej.

Sprzedaż żywca wieprzowego

Niezależnie od tego, jaką ilość trzody chlewnej chcecie Państwo zgłosić do sprzedaży lub też wprowadzić krótkoterminowe zmiany w ilościach – nasz niezawodny zespół dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej zrealizować skup żywca wieprzowego.

Jesteśmy w stanie szybko i elastycznie reagować na Państwa potrzeby i wymagania. Dzięki wykorzystaniu doskonale wyposażonych pojazdów i przeszkolonych kierowców dostarczamy Państwa zwierzęta zawsze w sposób humanitarny i bezpieczny.

skup żywca wieprzowego