Skup i sprzedaż tuczników

W zakresie dystrybucji tuczników zarządzamy skupem, transportem oraz sprzedażą Państwa zwierząt. Szybkie rozliczenia ubojowe oraz szybkie płatności są przy tym zagwarantowane.

Do naszych usług należy również kompleksowe doradztwo. Indywidualnych konsultacji udzielają nasi przedstawiciele handlowi dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę.

W doradztwie klienta koncentrujemy się całkowicie na Państwa potrzebach. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobistą osobę kontaktową z działu skupu, która koordynuje i nadzoruje cały proces urynkowienia Państwa tuczników. Z naszym długoletnim doświadczeniem oraz olbrzymią siecią ubojni w całych Niemczech dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć dla Państwa możliwie najlepszą cenę.

Sprzedaż tuczników

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo zgłosić duże czy też małe ilości tuczników lub też liczba sztuk musi zostać nieoczekiwanie dopasowana: nasz niezawodny i zgrany zespół zatroszczy się o to, aby zrealizować Państwa zlecenia sprzedaży najszybciej, jak tylko to możliwe.

Naszą wyjątkową elastyczność jesteśmy w stanie zapewnić, ponieważ nasz dział dyspozycji osiągalny jest przez cały rok siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Potrafimy szybko i elastycznie reagować na Państwa potrzeby oraz sprostać Pańskim wymaganiom. Nasz wykwalifikowany personel dostarczy Państwa zwierzęta naszymi doskonale wyposażonymi pojazdami bezpiecznie do celu.

sprzedaż tuczników